Gökçek ŞifaSize Telefonunuz Kadar YakınızÜcretsiz Google Play'de
İNDİRX

İşte Bel Ağrısına Bitkisel Çözüm!

Her bireyin şikayeti haline gelen bel ağrısı ve romatizmadan kurtulmanın bitkisel yolu patates suyu içmekten geçiyor. Patatesin faydalarının bu kadar ile sınırlı kalmadığını tekrar belirtmek isteriz. “Patates suyunun faydaları arasında gastrit, kalp hastalıkları,kolik ve mide ülserleri ile çeşitli hastalıklar gösterilmektedir. Patates suyunun saçlara ve cilde de iyi geldiğine ilişkin araştırmalar bulunmaktadır.

MİDE YANMASINI GEÇİRİYOR

Patates suyunun çok etkili bir antiinflamatu vardır. Bel, eklem ve sırt ağrılarının giderilmesinde büyük bir etkiye sahiptir. Gut hastalığında da faydalı olduğu görülmüştür. Patates suyunun vücudun her bölgesinde dolaşımın iyileşmesine yardımcı olur.Özellikle sabahları aç karnına içilmesi tavsiyemizdir. Patates suyu sindirim sisteminin sağlıklı işleyişine yardımcı olur. Kabızlık, ishal, şişkinlik, mide yanması ve hazımsızlık gibi sorunlara karşı etkiside göz önüne alınmalıdır.

Sabahları içilen patates suyunun reflü hastalarına iyi geldiği yönünde duyumlarda bulunmaktadır. Patates suyu vücuttan zararlı bakterilerin atılmasına yardımcı olur. İdrar yollarında taş oluşumunu da azaltır. Karaciğerin ve safranın temizlenmesine önemli desteği vardır.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir